Oczekuj Różnicy - Centrum Rozwoju Sprzedaży
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Oczekuj Różnicy

WIDZISZ ROŻNICĘ?

Tradycyjne szkolenie nie zachęca jego uczestników do zmian, ponieważ zwykle jest to 1-2 dniowe nudne szkolenie, nic więcej. Tradycyjne szkolenie można porównać do produktu z półki, które realizuje trener bez większego pojęcia jak wygląda rzeczywisty świat biznesu. Doświadczasz często takich szkoleń? Uczestnicy są znudzeni, lub biorą udział w szkoleniu, ponieważ im kazano? Pokazy slajdów lub pozorny workshop, który nijak ma się do Twojej sytuacji? Co prawda takie szkolenia mogą wywołać szybki i pozytywny „zryw” motywacji, ale niestety ten zapał szybko mija i ulega zapomnieniu. Dlaczego?

Proces szkoleniowy CRSprzedaży jest tym, czym zaczyna się prawdziwa zmiana. Mnóstwo możliwości szkoleniowych z przygotowaną ścieżką rozwoju i wdrożenia. Podążając za najnowszymi badaniami kształcenia dorosłych otrzymujesz gwarancję prawdziwej przemiany Twoich ludzi. To coś więcej niż szkolenie. To proces, ścieżka przemian i rozwoju, które zapewnią zdumiewający efekt.

Ważne:  95% skuteczności wdrożenia nowych umiejętności dzięki działaniom poszkoleniowym ( wg. badań American Society for Training and Development 2004 )
Sprawdź różnicę i przekonaj się jak zmienić zachowania dorosłych na dobre!

googlePROCES

TRADYCYJNE SZKOLENIE

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij